سلام امیدوارم حالتون خیلی خوب باشه. توی این پست میخوایم چند روش جذاب برای مهر و موم به کمک مهر خام یاد بگیریم. این ویدیو 3 روش جالب بهتون آموزش میده که میتونید به کمک مهر بدون طرح (مهری که سطحش کاملا صافه و طرح روش حکاکی نشده) اجرا کنید.

برای آموزش کامل لطفا کلیپ زیر رو تا پایان مشاهده کنید:

1. استفاده از گل خشک بر روی موم

یکی از روش های متداول تزئین موم اینه که قبل از اینکه مهر رو روی موم بزنید یک گل خشک یا چند تکه گل خشک خورد شده روی موم بریزید و بعدش مهر روی روی موم بزنید. از این روش میتونید برای موم با رنگ های مختلف و با استفاده از گل های خشک متنوع انجام بدین. مطمئن باشید که خیلی کارتون جذاب میشه!

2. استفاده از برچسب شفاف

توی این روش اول موم رو در محل موردنظرتون بریزید. بعدش مهر خام رو روی موم فشار بدین تا یک موم بدون طرح داشته باشید. حالا در اون قسمتی که صاف و خالی از طرحه میتونید برجسب های شفاف رو بچسبونید. سعی کنید از برچسب های طرح گل استفاده کنید که خیلی کارتون رو جذاب میکنند. همچنین سعی کنید از موم های رنگ روشن برای این روش استفاده کنید.

3. استفاده از گل خشک و موم شفاف

این روش شبیه به روش شماره یک است. ابتدا گل خشک یا چند تکه گیاه خشک شده به رنگ دلخواه رو آماده کنید. بعدش موم شفاف روی اون ها بریزید و مهر رو روی اون قرار بدین. این ایده خیلی جذابه چون انگار گل رفته داخل موم. پیشنهاد میکنیم از گل های خشک پر رنگ استفاده کنید تا خودش رو پیشت موم خوب نشون بده.

اگه شما هم مهر خام دارید از روش هایی که بهتون آموزش داده شد میتونید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *